Bunu Okuyorsunuz
Son Moda Abiye At kuyruğu Modelleri Neler?

Son Moda Abiye At kuyruğu Modelleri Neler?

Son Moda Abiye At kuyruğu Modelleri Neler

Abiye at kuyruğu modelleri oldukça fazla ve kıyafete karar vermenden biraz daha kolay! Yazın gelmesiyle düğün sezonları artıyor ve bizleri telaş kaplıyor. Saçtan tut ayakkabının rengine, takılara kadar her şeye zor karar veriyoruz, emin olamıyoruz. Bu süreçte bir şeyi bile beğenmesek gittiğimiz düğünde, davette modumuz düşebiliyor. Bu yüzden gerçekten emin olduğumuz abiyeyi seçmeliyiz ve en önemlisi de abiye saç modelleri seçimi.

Ayakkabı konusu da kesinlikle içine sinmeli. Özellikle kısa elbise tercih ettiysen, uzun elbiseye göre daha fazla önem kazanacaktır. Uzun elbise de ayakkabının bir tık olsun kapanma şansı var fakat kısa elbise öyle mi? Pat diye ayakkabının bütün şeklini gözler önüne seriyor.

Tabi şeklinden, uyumluluğundan ziyade rahat olsun ne olursa olsun diyerek rahatlığını düşünen kadınlar da var. Abiye at kuyruğu modelleri ise her elbiseye gitmeyebilir. Elbisenin ya da gelinliğinin sırtı açık olursa, çok daha hoş duracaktır. Bu saçın kendinize yapılmasını istiyorsanız, giyeceğiniz abiyeyi de buna göre seçmelisiniz! Hatta bu düğünün gelini sensen ve spor, romantik tarza sahipsen kesinlikle at kuyruğu saç modelleri sana çok yakışır.

Abiye At Kuyruğu Modelleri
Abiye At Kuyruğu Modelleri

 Abiye at kuyruğu modelleri ile alakalı örneklere bir bakalım;

  • Derin v yaka sırt dekolteli abiyeler veya gelinlikler ile salaş olan bir abiye at kuyruğu modelleri çok hoş duracaktır. Saçlarınızın önünce perçem var onları da öne doğru salmalısınız. At kuyruğunuzu ve perçeminizi maşa ile dalgalandır! Eğer gelin sensen, isteğine göre gelinliğinin tarzıyla uyacak bir aksesuarla saçını tamamlayabilirsin!
  • Düşük abiye at kuyruğu modelleri! Adı üzerinde düşük. Romantik görünmeni tamamlayacak saç modelini arıyorsan eğer, dalgalı at kuyruğu modelini düşünebilirsin. Özellikle sırt dekolteli abiyelerde, gelinliklerde çok hoş duracaktır. Sade kalmasını istemiyorsan, şık bir taç ile veya saç aksesuarı ile tamamlayabilirsin. Tabii giydiğin elbiseyle arasındaki uyumu unutmadan!
  • Dalgalı abiye at kuyruğu modelleri son yılların en moda haline gelen bir modeldir. Özellikle ilkbahar, yaz mevsimlerinde kır düğünü yapacak gelinler için de önerilmektedir. Sırt dekolteli bir abiye, gelinlik tercih edeceksen bu sana çok yakışacaktır.
  • Sade abiye at kuyruğu modelleri kullanımına sahip olmak istiyorsan bu modeli de önerebiliriz. Saçını üstten sıkıca bağlayıp düzleştir! Bu modelde duvak kullanman uygun olmayacağı için şık aksesuarlar kullanmayı unutma! Bu abiye atkuyruğu modelini, sırtı açık ya da straplez model gelinliklerde kullanabilirsin!
  • Yüzünü ön plana çıkarmak mı istiyorsun? Sıkıca, düşük toplanmış atkuyruğu modeli sana göre olabilir. Ama bu saç modelinde duvak yerine şık ve sade bir saç tokası kullanman daha hoş bir görünüme sahip olacaksın demektir.
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
Heyecanlı
0
Kararsızım
0
Mutlu
0
Saçma
0
Sevdim
0
Yorumları Göster (0)

Bir Yorum Yazın

Your email address will not be published.

Scroll To Top